Probst GRABO FXAH-120 DUO kinnitus

Kinnituse “GRABO FXAH-120 DUO” valmistamiseks tegime koostööd Saksamaal asuva Probst Handling Equipmentiga. Probstil on laialdased kogemused ehitusseadmete tootmisel.

GRABO FXAH-120 DUO
Probst GRABO FXAH-120 DUO kinnituskäepide on metallist kinnitus, mis ühendub lihtsalt ja kindlalt GRABO nelja metallist kinnituskohaga. Kinnitus sobib ideaalselt plaatide ja põrandapaneelide täpseks paigaldamiseks. DUO kandesangad hõlbustavad kahe töötaja koostööd püstiasendis.

Probsti müüdud GRABO versioon sai nimeks “GRABOFLIEGUAN-ACCU-HANDY FXAH-120-GREENLINE” või lühidalt “GRABO Accu Handy FXAH-120”. Selle mudeli alus on sama mudel nagu Nemo GRABO 2020 versioon. Kuid versioon FXAH-120 GRABO on läbinud täiendava testimise ja sertifitseerimise, et see vastaks Probsti klientide nõuetele kogu Euroopas.

FXAH-120 sobib nii Probsti GRABO versiooniga GRABO FXAH-120 kui ka kõigi teiste Nemo GRABO, GRABO Pro, RTC GRABO, GRABO plus ja teiste GRABO kohalike variatsioonidega.

Spetsifikatsioonid:

GRABO FXAH-120- DUO-Set Carry sangade kinnituse kohta lisateabe saamiseks võtke palun ühendust Probstiga otse e-posti aadressil info@probst-handling.de.

Pange tähele, et see kolmanda osapoole toode ei kuulu Nemo Power Tools’i garantiiplaani alla. Täpsemat teavet nende sertifikaatide, vastutuse katvuse, tagastamispoliitika ja garantii kohta leiate müüjalt.

Teie GRABO on alati hõlmatud ülemaailmse tehase garantiiplaaniga, kui seda pole muudetud ja sellel on kehtiv seerianumber. (Tavaliselt on seadmele laseriga graveeritud).