GRABO OTTOVAC

GRABO OTTOVAC on elektriline iminapp klaasi paigaldamiseks ning muude siledate, mittepoorsete materjalide kandmiseks. Kõvas konteineris on komplekteeritud OTTOVAC elektriline iminapp ning kasutusjuhend. Tarvikute kotti on lihtne kaasas kanda ja ladustada.

Komplekti kuulub:

GRABO OTTOVAC
Konteiner
Kasutusjuhend

GRABO OTTOVAC elektriline iminapp konteineris
Hind – 180€ +KM
EAN-4897100720930

GRABO OTTOVAC on esimene elektriline iminapp. GRABO OTTOVAC vaakum-iminapp on ideaalne eelkõige klaasi, kuid ka muu sileda, tasase ja mittepoorse eseme tõstmiseks. OTTOVAC aktiveerub nupu vajutusega ning lülitub automaatselt välja optimaalse rõhu tekkimisel. Grabo elektriline vaakum-iminapp on intelligentne – tööriist lülitub enne suure pinge tekitamist ennast välja, et esemet mitte purustada ning õhulekke puhul aktiveerub iminapp automaatselt, et saaksite ohutult eseme tõstmise lõpetada.

GRABO OTTOVAC on mõeldud nii professionaalidele kui ka hobikasutajatele. Erinevalt teistest lahendustest on tööriista lihtne kasutada ja ohutu. Tavalise iminapa puhul pead pumpama õhku välja mehaaniliselt, kuid OTTOVAC teeb seda automaatselt ning hoiab ka silma peal rõhu muutustel!

Tööriist on ergonoomiline: käepide on mugava ja raskete esemete tõstmine võtab vähem energiat. GRABO OTTOVAC töötab suurepäraselt klaasi, keraamiliste plaatide, siledate metallide ja plastikute tõstmisel.

         Risti parallel lifting by Nemo GRABO vacuum         ParalleelneSuction cup lifting box
Klaas 200kg ( 440Lbs ) 200kg ( 440Lbs )
Keraamika 200kg ( 440Lbs ) 200kg ( 440Lbs )

GRABO OTTOVAC on varustatud manomeetriga, mis näitab vaakumrõhu taset. Tõstmiseks sobilik rõhk on manomeetril välja toodud rohelise värviga.

OTTOVAC on varustatud nutika rõhuanduriga. See muudab tööriista veelgi efektiivsemaks. Lihtsa nupuvajutusega aktiveeritakse ja reguleeritakse tõstmise funktsioon automaatselt. Andur tagab optimaalse vaakumi taseme, hoides esemeid täielikult kontrolli all, olenemata sellest, kas objekti tõstetakse või teisaldatakse.

Rõhuandurite abil ei pea te vaakumpumba sisse- või väljalülitamise pärast muretsema. Andur on eriti kasulik materjalide tõstmisel ja teisaldamisel. Andurid tuvastavad ja hoiavad vajaliku rõhu. See tagab täpse käsitsemise ja paigaldamise ennast ohtu seadmata.

MudelGRABO OTTOVAC-V1
PatareidAlkaline AA 1.5 V (x4)
Võimsus6 W
Tööpinge6 V
Töötsüklid1500 ON-OFF 10 sek tsüklit
Pumba kasutusiga10000+ ON-OFF tsüklit / 800h+ järjestikku töötamist
Õhuliikuvus4 l/min
Maksimaalne vaakum-0.7 bar (-70kPa)
Maksimaalne tõstevõime200 kg
L x W x H200 x 200 x 90 mm
Kaal koos patareidega1.2 kg
Töötemperatuur0°~60 °C