Tulevased GRABO mudelid iga võimaliku stsenaariumi jaoks

NEMO Power Tools’i juhtiv uurimis- ja arendusmeeskond otsib kirega igivanadele probleemidele uusi lahendusi. GRABO tõstetööriistade abil aitame pidevalt töövõtjatel ja kodukasutajatel raskete materjalide üle suuremat kontrolli omada.

GRABO tõsteseadmed on loodud selleks, et aidata kasutajatel hallata ja manööverdada ka kõige kohmakamat klaasi, sillutist ja muud. Usume siiski oma tootesarja arendamise jätkamist tulevasi vajadusi silmas pidades.

GRABO tööriistad on tõstetehnoloogia uuenduste künnisel. Mõistame, et tänapäevased probleemid nõuavad kaasaegset tuge ja lahendusi! Seetõttu pühendub meie teadus- ja arendusmeeskond tõstmistehnoloogia väljatöötamisele ja ehitamisele, pidades silmas tekkivaid suundumusi.

Tehnoloogiauuendusi kasutades töötame välja uusi GRABO tooteid. Mida vähem tööd peate tegema, seda parem. Integreerides meie tööriistadesse intelligentsed andurid, saate suurema kindlusega arvutada ja tõstetöödeks valmistuda.

Lisaks teeme kõvasti tööd tööriistade väljatöötamiseks ebamugavate materjalide käsitsemiseks. Kuivad ja poorsed pinnad on kõige keerukamad ja raskendavad käsitsemist ning liikumist.

Meie teadus- ja arendustegevuse eksperdid arendavad pidevalt vaakumtõsteseadmeid ja imemist. Poorsuse käsitsemisel on imemine baastasandil sageli õhkõrn. Seetõttu veedame kuid, isegi aastaid otsides uusi võimalusi, kuidas järjest uuemaid materjale ohutult käsitseda.

Teeme teistega hästi koostööd!

Teine võimalus, kuidas GRABO tooteid saab kasutada, on kolmandate osapoolte tugi. Pakume oma tehnoloogiat kasutamiseks koos teiste tootjate rakenduste ja robootikaga. Kasumile keskendumise asemel usume, et tõhusa tõstmise ja manööverdusvõime tulevik sõltub koostööst.

Meie meeskond oskab kaasaegsete probleemide lahendamiseks silmapaistvaid lahendusi luua. Kuid teiste panuse ja loovuse abil saame oma tegevust laiendada. Seetõttu pühendub NEMO Power Tools kolmandate osapoolte GRABO tehnoloogia kohandamisele ja arendamisele. 

See võimaldab GRABO kasutajatel kasutada laiemaid uuendusi ja kohanduvamaid tooteid. Meie tulevased tooted võimaldavad täiendavaid kolmandate osapoolte manuseid ja tehnoloogiat, et saaksite vähendada töötamise ja käsitsemise stressi.

Mis saab edasi?

Seetõttu on alati hea mõte tagasi tulla ja vaadata, mis on meie tootevalikus uut. Oleme kirglikud alati selle nimel, et teha paremini.

Lõppkokkuvõttes tahame veenduda, et teete rohkem ja lühema ajaga! Püüame pidevalt leida uusi lahendusi väsimuse, stressi ja koormuse vähendamiseks.

Siin oleme jaganud paar uut kaadrit oma tulevastest toodetest ja projektidest. Professionaalide ja isetegijate fanaatikute jaoks on palju oodata.