Tulevased GRABO mudelid iga võimaliku stsenaariumi jaoks


NEMO Power Tools’i juhtiv uurimis- ja arendusmeeskond otsib kirega igivanadele probleemidele uusi lahendusi. GRABO tõstetööriistade ja -sarja abil aitame pidevalt töövõtjatel ja kodukasutajatel raskete materjalide üle suuremat kontrolli omada.
GRABO imetõsteseadmed on juba loodud selleks, et aidata kasutajatel hallata ja manööverdada ka kõige kohmakamat klaasi, sillutist ja muud. Usume siiski oma tootesarja arendamise jätkamist tulevasi vajadusi silmas pidades. Jah – alati on vaja klaasi ja pinna liikumise tuge – aga kuidas on lood ja efektiivsusega?

GRABO tööriistad on tõstetehnoloogia uuenduste künnisel. Mõistame, et tänapäevased probleemid nõuavad kaasaegset tuge ja lahendusi! Seetõttu pühendub meie teadus- ja arendusmeeskond tõstmistehnoloogia väljatöötamisele ja ehitamisele, pidades silmas tekkivaid suundumusi.

Näiteks töötame välja arukat anduriuuendusi kasutades uut GRABO tehnoloogiat. Mida vähem tööd peate tegema, seda parem. Integreerides meie tööriistadesse intelligentsed andurid, saate suurema kindlusega arvutada ja tõstetöödeks valmistuda.

Lisaks teeme kõvasti tööd tööriistade väljatöötamiseks ebamugavate materjalide ja ressursside käsitsemiseks. Kuivad ja poorsed pinnad on kõige keerukamad ja raskendavad käsitsemist ja liikumist. Põhiline imemise tõstmine seda lihtsalt ei lõika.

Meie teadus- ja arendustegevuse eksperdid mõtlevad vaakumtõsteseadmeid ja imemist pidevalt ümber. Poorsuse käsitlemisel on imemine baastasandil sageli õhkõrn. Seetõttu veedame kuid, isegi aastaid, uusi võimalusi, kuidas isetegemisprojektides levinud uusi materjale hallata ja palju muud.

Teeme teistega hästi koostööd!

Teine võimalus, mida GRABO tooteid saab kasutada, on kolmandate osapoolte tugi. Pakume juba oma tehnoloogiat kasutamiseks koos teiste tootjate rakenduste ja robootikaga. Kasumile keskendumise asemel usume, et tõhusa tõstmise ja manööverdusvõime tulevik sõltub koostööst.

Meie meeskonnad oskavad kaasaegsete probleemide lahendamiseks silmapaistvaid lahendusi luua. Kuid teiste panuse ja loovuse abil saame oma tegevust laiendada. Seetõttu pühendub NEMO Power Tools kolmandate osapoolte GRABO tehnoloogia kohandamisele ja arendamisele.

Ka see võimaldab GRABO kasutajatel kasutada laiemaid uuendusi ja kohanduvamaid tooteid. Meie tulevased tooted võimaldavad täiendavaid kolmandate osapoolte manuseid ja tehnoloogiat, et saaksite vähendada töö- ja käsitsemisstressi.

Mis saab edasi?


Seetõttu on alati hea mõte tagasi tulla ja vaadata, mis on meie meeskonnas uut. Oleme kirglikud alati selle nimel, et püüda teha paremini – isegi siis, kui ületame juba ootusi.

Lõppkokkuvõttes tahame veenduda, et teete rohkem, lühema ajaga! Seetõttu püüame pidevalt leida uusi võimalusi väsimuse, stressi ja koormuse vähendamiseks.

Siin oleme jaganud paar uut kaadrit oma tulevastest toodetest ja projektidest. Professionaalide ja isetegijate fanaatikute jaoks on palju oodata.