GRABO PRO-Lifter 20 komplekt sisaldab
GRABO Pro-Lifter on komplektis, eelinstallitud aku ja vaakumtihendiga.

See pole veel kõik. Komplektis on ka teisi tarvikuid, sealhulgas mitme pistikupesaga laadija ja raskeveokite kandekott. Komplekt on pakendatud funktsionaalselt kujundatud värvikasse karpi.

Paki sisu:

1 tööriist GRABO Pro (digitaalse ekraaniga mudel 2021)
1 mitme pistikupesaga laadija
1 tihend (tööriistale eelinstallitud)
1 aku (tööriista eelinstallitud)
1 sitke Oxfordi kangast kandekott
Kasutusjuhend inglise keeles

GRABO Pro on varustatud tugeva vaakumpumbaga. GRABO Pro tööriista vahtkummist vaakumtihend on tugev ja vastupidav vaakumisurve kaotusele. Kui survepump on aktiveeritud, tekitab see tugeva imemise ja kinnitub kindlalt mis tahes poorse tasase pinna külge. Vaakum on piisavalt tugev, et hoida kindlalt isegi 170 kg raskuseid koormaid. Lameda tahke materjali tahvli tõstmiseks lülitage seade lihtsalt sisse ja asetage see otse pinnale. GRABO Pro jälgib vaakumit automaatselt ja vaakumisurve kadumisel lülitatakse pump automaatselt sisse kuni vaakumisurve taastumiseni.

GRABO Pro-Lifter on mõeldud professionaalidele. Erinevalt teistest hiiglaslikest lahendustest on tööriist kaasaskantav ja käepärane. „Raske tõstmine – lihtsaks tehtud” lubaduse järgi on GRABO Pro võrdselt efektiivne nii siledatel kui ka jämedatel pindadel. Pro-Lifteri pumpamisvõimsus on 20 liitrit minutis, mis on klassi parim. Niisiis, jäta hüvasti ebausaldusväärsete ja sageli ohtlike käsitsi iminappadele. GRABO Pro abil kahekordistate oma töö efektiivsust ja suuremat ohutust.

Tööriist on ergonoomiliselt loodud pakkuma paremat haardumist ja vähem väsimust raskete esemete liigutamisel. Tööriist on tõhus vaakumtõstuk isegi tolmuste, poorsete või karedate pindade jaoks. Tööriist töötab suurepäraselt klaasi, puidu, keraamiliste plaatide, metallide ja muude materjalidega. Nii nagu klassikalises versioonis, on ka võimas vaakumpump ja laetav akupakk haardekäepideme sees.

Samuti on käepide varustatud digitaalse ekraaniga, mis näitab maksimaalset kaalu, mida GRABO Pro saab just sel hetkel ohutult tõsta. Kaal kuvatakse nii naela kui ka kilogrammidena.

Pro-Lifter on varustatud nutika digitaalse rõhuanduriga. See muudab selle erinevatel pindadel veelgi efektiivsemaks. Lihtsa nupuvajutusega aktiveeritakse ja reguleeritakse tõstmisfunktsioon automaatselt. Andur tagab automaatselt optimaalse vaakumi taseme, hoides esemeid täielikult kontrolli all, olenemata sellest, kas objekti tõstetakse või isegi liikumise ajal.

Haardekäepideme digitaalne ekraan näitab nii baarides kui ka psi-s avaldatud rõhku. Rõhuandurite abil ei pea te vaakumpumba sisse- või väljalülitamise pärast muretsema. Tegelikult on automaatandur eriti kasulik jämedate materjalide tõstmisel ja teisaldamisel. Andurid tuvastavad ja hoiavad vajaliku rõhu digitaalselt. See tagab täpse käsitsemise ja paigaldamise ilma liigse vaevata. Igal juhul peatab andur pumba automaatselt, saavutades maksimaalse vaakumvõimsuse 0.8 Bar.