GRABO PRO-Lifter 20 komplekt sisaldab
GRABO Pro-Lifter

GRABO PRO tööriistale on eelnevalt paigaldatud aku ja vaakumtihend. Kangast kandekotti on komplekteeritud laadija ning kasutusjuhend. Grabo tarvikute kotti on lihtne ladustada tööriistakomplekti või väikesesse sektsiooni.

Komplekti kuulub:

GRABO PRO – digitaalse ekraaniga (2021 mudel)
Mitme pistikuga laadija
Tihend
Aku
Kangast kandekott
Ingliskeelne kasutusjuhend

GRABO Pro on varustatud tugeva vaakumpumbaga. GRABO Pro tööriista vahtkummist vaakumtihend on tugev ja vastupidav vaakumsurve kaotusele. Kui survepump on aktiveeritud, tekitab see tugeva imemise ja kinnitub kindlalt mis tahes poorse tasase pinna külge. Vaakum on piisavalt tugev, et hoida kindlalt kuni 170 kg raskuseid koormaid. Eseme tõstmiseks lülitage seade lihtsalt sisse ja asetage see otse pinnale. GRABO Pro jälgib vaakumit automaatselt ja vaakumsurve kadumisel lülitatakse pump automaatselt sisse kuni vaakumsurve taastumiseni.

GRABO Pro-Lifter on mõeldud professionaalidele. Erinevalt teistest hiiglaslikest lahendustest on tööriist kaasaskantav ja käepärane. „Raske tõstmine – lihtsaks tehtud” lubaduse järgi on GRABO Pro võrdselt efektiivne nii siledatel kui ka karedatel pindadel. Pro-Lifteri pumpamisvõimsus on 20 liitrit minutis, mis on oma klassi parim. Niisiis, jäta hüvasti ebausaldusväärsetele ja sageli ohtlikele käsitsi iminappadele. Tänu GRABO Pro-le kahekordistate oma töö efektiivsust ja töötate ohutumalt.

Tööriist on ergonoomiline: käepide on mugava haardumisega ja raskete esemete liigutamine võtab vähem energiat. GRABO Pro on tõhus vaakumtõstuk isegi tolmuste, poorsete või karedate pindade jaoks. Tööriist töötab suurepäraselt klaasi, puidu, keraamiliste plaatide, metallide ja muude materjalidega. Nii nagu klassikalises versioonis, on ka võimas vaakumpump ja laetav akupakk käepideme sees.

GRABO Pro käepide on varustatud digitaalse ekraaniga, mis näitab maksimaalset kaalu, mida saate just sel hetkel ohutult tõsta. Kaal kuvatakse nii naeltes kui ka kilogrammides.

Pro-Lifter on varustatud nutika digitaalse rõhuanduriga. See muudab tööriista erinevatel pindadel veelgi efektiivsemaks. Lihtsa nupuvajutusega aktiveeritakse ja reguleeritakse tõstmise funktsioon automaatselt. Andur tagab optimaalse vaakumi taseme, hoides esemeid täielikult kontrolli all, olenemata sellest, kas objekti tõstetakse või teisaldatakse.

Käepideme digitaalne ekraan näitab nii baarides kui ka psi-s avaldatud rõhku. Rõhuandurite abil ei pea te vaakumpumba sisse- või väljalülitamise pärast muretsema. Andur on eriti kasulik karedate materjalide tõstmisel ja teisaldamisel. Andurid tuvastavad ja hoiavad vajaliku rõhu digitaalselt. See tagab täpse käsitsemise ja paigaldamise ennast ohtu seadmata. Andur peatab pumba automaatselt kui on saavutanud maksimaalse vaakumvõimsuse 0.8 bar.