Kasutades Saksamaal Probsti käitlusseadmete kogemusi, oleme teie toodangu maksimeerimiseks teinud veel ühe tööriista.
GRABO FXAH-120 SOLO kinnituskäepide on ideaalne plaatide ja sillutuskivide paigaldamiseks. See on üleni roostevabast terasest kinnitus, mis on loodud kindlalt ühendamiseks GRABO-ga nelja standardse metallist kinnituspunkti kaudu.
“Probsti GRABO FXAH-120, nagu kõik muud GRABO sordid, on ette nähtud tänavakivide, plaatide, looduskivi ja märja betooni ladumiseks. SOLO kandekäepidemega saab kasutaja üles võtta ja asetada, kaitstes selga vigastuste eest. ning parandada tema töö kvaliteeti ja tõhusust.

GRABO FXAH-120 SOLO
Probsti GRABO FXAH-120, nagu kõik muud GRABO sordid, on valmistatud tänavakivide, plaatide, loodusliku kivi ja märja betooni paigaldamiseks. SOLO kandekäepidemega saab kasutaja sillutuskivid üles võtta ja asetada, ilma et see kummarduks, kaitstes selga vigastuste eest ning parandades töö kvaliteeti ja tõhusust.

FXAH-120 SOLO sobib nii Probsti GRABO versioonile (GRABO FXAH-120 ACCU HANDY) kui ka muudele GRABO variantidele, nagu Nemo GRABO, GRABO Pro, RTC GRABO (Russo GRABO), GRABO plus, TopSpin GRABO ja teistele kohalikele GRABO kaasaskantava elektrilise iminapaga variatsioonid.

Spetsifikatsioonid:

FXAH-120 SOLO manus sobib nii Probsti GRABO versioonile (GRABO FXAH-120 ACCU HANDY) kui ka muudele GRABO variantidele, nagu Nemo GRABO, GRABO Pro, RTC GRABO (Russo GRABO), GRABO plus, TopSpin GRABO ja muud kaasaskantava elektrilise iminapaga GRABO kohalikud variatsioonid.

GRABO FXAH-120- SOLO-Set Carry käepideme kinnituse kohta lisateabe saamiseks võtke ühendust Probsti meeskonnaga.
E-post: info@probst-handling.de
Telefon: +49 (0) 7144-3309-0

* Oluline märkus:  GRABO meeskond ei müü ega hoolda neid.
Täpsemat teavet tema sertifikaatide, vastutuse katvuse, tagastamispoliitika ja garantii kohta leiate müüjalt.

Teie GRABO seade on alati hõlmatud ülemaailmse tehase garantiiplaaniga, kui teie ega teie edasimüüja pole seda muutnud ja kui see sisaldab kehtivat ja nähtavat seerianumbrit ning hoiatussilte. Seerianumbri laseriga saate graveerida oma GRABO seadme neljast metallist kinnituspunktist.