GRABO Plus vaakumtõstukiga ostate hingerahu

GRABO Plus tööriistale on eelnevalt paigaldatud aku ja vaakumtihend, see tuleb kangast kandekotis koos laadija ning kasutusjuhendiga. Grabo tarvikute kotti on lihtne ladustada tööriistakomplekti või väikesesse sektsiooni.

 

Komplekti kuulub:

GRABO Plus – sisseehitatud mehaanilise manomeetriga (2021 mudel)
Mitme pistikuga laadija
Tihend
Aku
Kangast kandekott
Ingliskeelne kasutusjuhend

 

GRABO Plus on maailma esimene kaasaskantav vaakumtõstuk. Selle klassi elektritööriistaga täidame oma lubaduse „Raske tõstmine – lihtsaks tehtud”. Nüüd ei pea te lootma mahukatele ja keerukatele tõstukitele.

GRABO Plus on ideaalne tõstevahend tööpindade, uste, paneelide jms jaoks. Tööriist on suurepärane klaasi, puidu, keraamiliste plaatide, metallide ja muude materjalide tõstmiseks. GRABO Plus jõuab tõsta maksimaalselt 0.8 bar vaakumvõimsusega kuni 170 kg raskeid esemeid.

GRABO Plus on loodud maksimaalse tööefektiivsuse tagamiseks. See on kerge ja seda saab tööriistakomplektiga hõlpsasti kaasas kanda. Tööriista teeb ainulaadseks kaasaskantavus, lihtsad toimingud, jõudlus ja üldine koostekvaliteet muudavad selle esmaklassiliseks. Tööriist on ehitus- ja ehitustööstuse spetsialistidele.

GRABO Plus on varustatud tugeva vaakumpumbaga, mis töötab koos tugeva vahutihendiga. Tahke materjaliga lameda plaadi tõstmiseks lülitage seade lihtsalt sisse ja asetage see otse pinnale.

Aktiveeritud vaakumpump tekitab tugeva imemise ja kinnitub kindlalt mistahes poorsele tasasele pinnale. See muudab paneelide, tahvlite või isegi erinevatest materjalidest esemete tõstmise lihtsaks. Maksimaalseks tõstmiseks saab vaakumpumpa hoida aktiveerituna ka koorma tõstmise või liigutamise ajal.

Vaakumpumba saab liigutamise ajaks välja lülitada. Vaakumpumba aktiveerituna hoidmine materjali kandmise ajal tagab ka maksimaalse ohutuse: isegi kui materjalil on võõrkehast või mustusest tingitud õhuleke, hoiab vaakumpumba pidev toimimine püsivat rõhku.

Kummiga kaitstud manomeeter võimaldab kasutajal jälgida vaakumrõhu taset vastavalt materjali tõstevõimele.

Kui olete objekti teisaldamise ja asetamise lõpetanud, vajutage vaakumi vabastamiseks punast nuppu.

Tööriist töötab 14,8 volti 2600 mAh eemaldatava liitiumioonaku abil. Aku täielikuks laadimiseks kulub kaks tundi. Täislaadimisega võib aku vastu pidada 900 tsüklit või 1,5 tundi katkematut töötamist ja ooterežiimis on aku kestvus 30 päeva.

GRABO Plus tööriist on varustatud nelja tõstekonksuga, mis on paigutatud haaratsi käepideme mõlemale küljele. Need on mugavad, kui tööriista kasutatakse koos täiendavate käepidemete või rihmadega. Paljud sellised lisaseadmed on saadaval eraldi.

Tööriist on ehitustööstuse spetsialistide jaoks hädavajalik. Paljud ehitajad ja ehitusprofessionaalid kohanevad GRABO Plus-iga kiiresti. Põhjus on lihtne: nad ei paranda mitte ainult tõhusust, vaid säästavad ka tööjõukulusid.

Veelgi olulisem on see, et tööriista turvalisus sunnib GRABO Plus tööriistu juurde hankima.