Nemo GRABO Classic komplekt
Nemo GRABO Classic versiooni ostes ostate hingerahu. Seetõttu on iga Nemo GRABO tööriist komplektis, eelnevalt paigaldatud aku ja vaakumtihendiga.

Tagamaks, et te ei peaks vaeva nägema õigete tarvikute leidmisega, on komplektis mitme pesaga laadija. Pöörame tähelepanu igale detailile, seepärast lisame teie elu lihtsustamiseks komplekti suure koormusega kandekoti, et saaksite kõiki komponente ja tarvikuid ühes kohas hoida.

Komplekt on pakendatud funktsionaalselt kujundatud värvikasse karpi, mis mahub hõlpsasti igasse tööriistakomplekti või väikesesse sektsiooni, muutes ladustamise lihtsaks.
Paki sisu:

1 klassikaline tööriist GRABO (versioon 2021 – komplekteeritud aku ja tihendiga)
1 mehaaniline sisseehitatud manomeeter kaitsva kummikattega
1 mitme pistikupesaga laadija
1 lisatihend (lisaks tööriistale eelinstallitud)
1 aku
1 sitke Oxfordi kangast kandekott
Kasutusjuhend inglise keeles

Nemo GRABO on maailma esimene kaasaskantav vaakumtõstuk. Selle klassi elektritööriistaga täidame oma lubaduse „Raske tõstmine – lihtsaks tehtud”. Nüüd ei pea te lootma mahukatele ja keerukatele tõstukitele.

GRABO abil saate mõlemast maailmast parima.

Nemo GRABO Classic on ideaalne tõstevahend tööpindade, uste, paneelide jms jaoks. Tööriist töötab suurepäraselt klaasi, puidu, keraamiliste plaatide, metallide ja muude materjalidega. Tööriist töötab maksimaalse vaakumvõimsusega 0.8 Bar optimaalse tõstevõimega raskustes, mis on rasked kuni 170 kg.

Nemo GRABO on ergonoomiliselt loodud maksimaalse tööefektiivsuse tagamiseks. See on kerge ja seda saab tööriistakomplektiga hõlpsasti kaasas kanda. Tööriista teeb ainulaadseks mitte ainult kaasaskantavus, vaid lihtsad toimingud, jõudlus ja üldine koostekvaliteet muudavad selle esmaklassiliseks. Tööriist on ehitus- ja ehitustööstuse spetsialistidele.
GRABO Classic on varustatud tugeva vaakumpumbaga, mis töötab koos tugeva vahutihendiga. Tahke materjaliga lameda plaadi tõstmiseks lülitage seade lihtsalt sisse ja asetage see otse pinnale.

Nemo GRABO on ergonoomiliselt loodud maksimaalse tööefektiivsuse tagamiseks. See on kerge ja seda saab tööriistakomplektiga hõlpsasti kaasas kanda. Tööriista teeb ainulaadseks mitte ainult kaasaskantavus, vaid lihtsad toimingud, jõudlus ja üldine koostekvaliteet muudavad selle esmaklassiliseks. Tööriist on mängude vahetaja ehitus- ja ehitustööstuse spetsialistidele.

GRABO Classic on varustatud tugeva vaakumpumbaga, mis töötab koos tugeva vahutihendiga. Tahke materjaliga lameda plaadi tõstmiseks lülitage seade lihtsalt sisse ja asetage see otse pinnale.

Kui vaakumpump on aktiveeritud, tekitab see tugeva imemise ja kinnitub kindlalt mis tahes poorsele tasasele pinnale. See muudab paneelide või tahvlite või isegi erinevatest materjalidest esemete tõstmise lihtsamaks. Maksimaalseks tõstmiseks saab vaakumpumpa hoida aktiveerituna ka koorma tõstmise või liigutamise ajal.

Vaakumpumba saab välja lülitada ka liigse massiga koormuse liigutamise ajal. Vaakumpumba aktiveerituna hoidmine materjali ülekandmise ajal tagab ka maksimaalse ohutuse, isegi kui materjalil on võõrkehast või mustusest tingitud õhuleke, hoiab vaakumpumba pidev toimimine püsivat rõhku.

Kummiga kaitstud manomeeter võimaldab kasutajal jälgida vaakumrõhu taset vastavalt mis tahes materjali tõstevõimele.

Kui olete objekti teisaldamise ja asetamise lõpetanud, vaakumi vabastamiseks vajutage lihtsalt punast vaakumi vabastamise nuppu ja liikuge järgmise tõstetava objekti juurde. See tähendab vähem tööjõudu ja suuremat töökiirust.

Tööriist töötab 14,8 volti 2600 mAh eemaldatava liitiumioonaku abil. Aku täielikuks laadimiseks kulub kaks tundi. Täislaadimisega võib see võimas aku vastu pidada 900 tsüklit või 1,5 tundi katkematut töötamist ja ooterežiimis 30 päeva.

Nemo GRABO Classic tööriist on varustatud ka nelja tõstekonksuga, mis on paigutatud haaratsikäepideme mõlemale küljele. Need kõrvad muutuvad käepäraseks juhul, kui tööriista kasutatakse koos täiendavate käepidemete või rihmadega. Paljud sellised lisaseadmed on saadaval eraldi.

Tööriist on ehitustööstuse spetsialistide jaoks hädavajalik. Paljud ehitajad ja ehitusprofessionaalid kohanevad Nemo GRABO-ga kiiresti. Põhjus on lihtne. Nad ei paranda mitte ainult tõhusust, vaid säästavad ka tööjõukulusid.

Veelgi olulisem on see, et tööriista pakutav kolleegide ja kaaslaste turvalisus sunnib neid Nemo GRABO tööriistu juurde hankima.