GRABO kvaliteeditehnika
GRABO on kindel ja kiiresti arenev bränd!
Esialgu keskendunud amfiibvahenditele kasutamiseks karmides keskkondades, GRABO süsteemid on paindlikud, usaldusväärsed ja alati innovaatilised. GRABO tööriistad on hoolikalt välja töötatud, et lihtsustada teie tõstmisvajadusi.
Vaakumtõsteseadmed: positiivne jõud muutusteks!
GRABO kaubamärgiga tehnoloogia püüab rasket tõstmist hõlbustada. GRABO tipptasemel tööriistad lihtsustavad tõstmise. Me teame, et see on positiivne muutus, olenemata sellest, kus meie kliendid maailmas asuvad.
Grabo tööriistad on uuenduslikud ning hoolikalt välja töötatud ja testitud. Me teame, mida ehitajad ja paigaldajad tipptehnikas otsivad. Suuremate töökohtade mugavamaks ja paindlikumaks muutmine – see on meie pidev eesmärk.
Oleme uhked, et võõrustame teadus- ja arendustegevuse insenere kogu maailmas. Shenzenist kuni San Francisconi, Iisraeli ja Hongkongini oleme väga levinud. Meie teadus- ja arendustegevuse eksperdid elavad ja õhutavad uusi tööriistauuendusi. Me ei lakka kunagi otsimast viise, kuidas muuta igapäevaseid protsesse natuke lihtsamaks!
Siin on mõned uuendused, mille poolest oleme tuntud:
Me töötame tipptasemel tehnoloogiaga. Meie tööriistad kasutavad meretaseme tihendamise ja valmistamise riistvara. Kasutame ka elektroonikauuendusi, mida tavaliselt leidub droonide tootmisel.
Meie vaakumtõstetehnika on täielikult patenteeritud. Töötame välja ainulaadsed juhtivad tööriistu libisemisvastase haarde tagamiseks ja raske materjali vaevata tõstmiseks.
Meie pikad käepikendused muudavad tõstmise ergonoomiliseks.
Arendame ka intelligentseid tööriistu. Meie tooted tulevad digitaalsete anduritega, et anda nõu tõstevõime kohta.
Samuti saate kaugpistikprogrammidega hallata mitut GRABO-d kaugelt.
Toetame ka suure vooluhulgaga vaakumpumpamist – suurepärast tuge kuivadele materjalidele ja poorsetele plaatidele.
GRABO tech’i saate rakenduse ja Bluetoothi kaudu juhtida isegi väga kiiresti!
Me ei peata kunagi uuendusi. Meie tooted arenevad pidevalt ja töötavad võimalikult kõrgel tasemel. Kvaliteetsed lõppkasutajate kogemused on loomulikult see, mille poole püüdleme kõiges oma tegemistes.
Poorsete materjalide vaakum.
Poorsed pinnad on ühed kõige raskemini tõstetavad ja liigutatavad. Seda seetõttu, et seda tüüpi pind või paneel sisaldab väikesi auke või tühikuid, mis võimaldavad õhul liikuda. Näiteks võite eeldada, et poorne pind tehakse puidust, betoonist või isegi keraamikast. Fakt on see, et paljud imemis- ja tõstetööriistad ei suuda poorset pinda hoida ega käsitseda, kuna need ei suuda vaakumit lõpule viia.
Tavaline vaakum töötab hästi puhaste ja tasaste pindadega, kuid poorsusega tuleb harva toime. Isegi kui ruumid on mikroskoopilised, on tihendite hooldamine keeruline. Ehkki võite iminapast mõni sekund või kauem kinni pidada, ei hoia see kinni.
Vaakum mõõnad on tavalise imemisega keeruline hallata. Seetõttu juhib GRABO vaakumtõstukite tehnoloogia tööstust.
Arendame tööriistu, mis saavad kasu patenteeritud õhu tasakaalustamisest. Oluline on see, et GRABO tööriist tõmbab rohkem õhku läbi mootori kui suudab õhku tulla läbi poorsete pindade. See nõuab palju huvitavaid arvutusi, kuna see on midagi enamat kui lihtne suhe või tasakaal! Põhitasandil on aga tegemist siis, kui pumbatakse välja rohkem õhku, kui teie poorne pind kaotab.
Kujundame oma iminappade tööriistad Murray seaduse (Murray’s Law) meetodite põhjal. Sisuliselt tähendab see seda, et kaalume massi varieerumist, jõuülekannet ja molekulaarset difusiooni. Võrrandid on sageli üsna keerukad – kuid GRABO insenerid on selle analüütika tasemel tohutult osavad.
Insenerid kavandavad tööriistu, mis põhinevad teie voolukiirusel (õhu ülekandel) ja kõnesoleval pinnal. Korrutades voolukiiruse pindalaga, saame teada, kui võimsad peavad meie pumbad olema.
Oleme oma tööriistad välja töötanud ja välja arendanud kõige ebamugavamate ja / või keerukamate pindadega töötamiseks. Kui teid huvitab lisateave, vaadake meie allolevat tabelit!
Vooluhulka, mida GRABO-lt nõutakse tugeva vaakumtihenduse hoidmiseks poorsel pinnal, kirjeldab üldiselt üldistatud Murray seaduse (Murray’s Law) valem:
kus X on massi varieerumise suhe massiülekande ajal põhipooris, sõltub eksponent α ülekande tüübist. Laminaarse voolu korral α = 3; turbulentse voolu korral α = 7/3; molekuli või ioondifusiooni jaoks α = 2; jne
Voolukiirus korrutatakse tihendi all oleva pindalaga antud rõhuerinevuse korral, mille tulemuseks on GRABO sisemise elektripumba vooluhulk ja võimsus.
Kuid nii huvitav kui inseneritöö on, ei pea GRABO kasutajad teaduse pärast muretsema. Kõik, mida peate teadma, on see, et GRABO on loodud töötama hästi tööstuses kõige levinumate poorsete materjalide puhul.
* Maksimaalse tõstejõu võimete kohta vaadake selle lehe allosas olevat tabelit “Tõstejõud erinevates tingimustes”.
GRABO Gripperi tehnoloogia:
Mis on vaakumhaarats (GRABO)?
Vaakumhaarats koosneb jäigast aluseelemendist ja silmusekujulisest vaakumtihendielemendist. Aluselemendil on esimene ja teine vastaskülg. Tihendielement kinnitatakse vähemalt kaudselt teisele küljele ja ulatub sellest välja esimesest küljest eemale. Tihendielement sisaldab kontaktpinda, mis puutub vähemalt osaliselt kokku objektipinnaga, ja ümbritsevat pinda, mis on suunatud ristpidi kontaktpinnale kambri määratlemiseks. Tihendielement on kontaktpinnal elastselt deformeeritav, et võimaldada vastupidi surumist objekti pinnale vastavaks. Vaakumhaarats sisaldab õhu väljatõmbevahendeid, mis on kinnitatud esimesele küljele vedelikuühenduses kambriga läbi põhielemendi ja mis on konfigureeritud kambrist pidevalt õhku välja tõmbama, põhjustades kontaktpinna tungimist eseme pinna suunas ja haardumist vastu surutud.
Eespool kirjeldatakse GRABO südamikku – elektriline vaakumhaarats, mis on võimeline end võimsa püsivoolulise õhupumba ja ainulaadse tihendustehnoloogia abil erinevatele pindadele kinnitama.
Kuidas vaakumtõste töötab:
Rõhk ja jõud on omavahel seotud ja nii saate ühe välja arvutada, kui teate teist, kasutades füüsika võrrandit P = F / A. Kuna rõhk on jõud jagatud pindalaga, on selle meeter-kilogrammi sekundis (MKS) ühikud njuutonid ruutmeetri kohta ehk N / m2.
GRABO kasutab ülivõimsaid õhupumpasid, mis tagavad nii suure voolukiiruse (mõnel mudelil 10 liitrit minutis kuni 500 liitrit minutis) kui ka kõrge rõhu delta (mida tavaliselt nimetatakse “tugevaks imemiseks”, “tugevaks vaakumiks” või ” madal rõhk “) kuni -0,85 bar.
Tehnilisest vaatenurgast võib väike vaakumpump isegi väikese õhuvoolu korral tekitada tohutu pidamisjõu efekti. Näiteks võib tüüpiline tsentrifugaalvaakumpump (näiteks tolmuimejates) tõstab 200 Cm kõrguse veesamba (vaakumirõhku mõõdetakse sageli mõõtühikus “CM h20”. 200 cm H2o võrdub 0,2 baariga). See tähendab, et kui see on täielikult suletud, mõjub pinnale 0,2 baari rõhk. Tõsteseadme kogujõud on aga proportsionaalne mitte ainult rõhu, vaid ka pindalaga.
Nii et elektrilise iminapaga nagu GRABO tegeliku “hoidmisjõu” leidmiseks tuleb rõhu delta korrutada vaakumkambri pinnaga.
F = PA
Meie puhul annab rõhu delta 0,85 bar (või 85000 pascal) korrutatuna GRABO tüüpilise vaakumkambri pindalaga (- 0,0282 M ^ 2), jõuks 2400 Newtonit ehk 240 Kg. Toodetel toodud tegelik “ohutu tõstmise” jõud on tavaliselt 30–50% madalam, seega näete GRABO-l tõenäoliselt märkust “120 kg maksimaalne tõstevõime”, mis on ideaalsetes tingimustes võimeline tõstma palju suuremaid koormusi.
Poorsed materjalid raskendavad veidi meie ülaltoodud arvutamist. Poorset materjali tõstes – õhulekete kompenseerimiseks ja piisava vaakumi säilitamiseks on vaja suuremat õhuvoolu. Siin tulevad mängu GRABO suure vooluhulgaga õhupumbad.
Kui madala vooluga – kõrgsurvelised delta-pumbad võivad teoreetiliselt lubada raskete koormate tõstmist õhukambri õhurõhku järk-järgult vähendades, siis tegelik maailm toimib veidi teisiti.
Vineeri, kuivpuidu või muude poorsete materjalide tükkide tõstmisel muutub keskmine rõhk maksimaalselt 0,85 baarist väärtusele, mis määratakse pumba poolt pakutava õhuvoolu kiiruse ja materjali poorsuse kompleksse kombinatsiooni abil.
KÕRGE TEHNIKA TOOTMISRUUM
Kas soovite rohkem teada saada, kuidas GRABO elektritõstetehnoloogiat tehakse? Püüdleme laitmatu toote kvaliteedi poole. Sellepärast hoolitseme selle eest, et meie tööriistad lahkuksid montaažiliinidest alles siis, kui need vastavad meie täpsetele ja rangetele standarditele.
Miks mitte vaadata meie konveieri telgitaguseid? Ärge unustage uurida ka järelhoolduse, garantii ja muu kohta.